REMONTS

SIA "EFTA LAT" - uzņēmums, kas nodarbojas ar nekustamā īpašuma apsaimniekošanu un būvniecību. Papildus tam, ko mēs būvējam mājās, mēs arī nodarbojamies ar jebkuras sarežģītības remontdarbiem un restaurācijas darbiem.

Mēs piedāvājam bagātīgu pakalpojumu klāstu, sākot no lētiem, budžeta remontiem, ar minimāliem ieguldījumiem, beidzot ar ekskluzīviem dizaina remontiem, izmantojot unikālus apdares materiālus un sarežģītus arhitektūras risinājumus.

Jūsu ērtībām mēs sastādījām sniegto pakalpojumu sarakstu:


1. Kosmētiskais remonts - aizņem maz laika, neprasa lielus ieguldījumus. Tas ir sienu krāsošana, tapešu uzlīmi, grīdas seguma nomaiņa, maisītāju un apgaismojumu nomaiņa.

2. Kapitālais remonts - ēku vai dzīvokļa nozīmīgu darbu komplekss, inženierkomunikāciju stāvokļa uzlabošana.

3. Dizaina remonts - dzīvokļa vai jebkuras citas telpas remonts, izmantojot nestandarta materiālus, kā arī dizainu, ko izstrādājis speciālists, ņemot vērā jūsu preferences.

4. Komerctelpu remonts - no pašiem mazākajiem loga nomaiņas darbiem kabinetā, līdz pilnvērtīgai veselas biznesa centra remontam, kā arī rūpniecības telpu, noliktavu un ražotņu remonts.

5. Ekskluzīvs remonts - mūsdienu dizaina un jebkuras sarežģītības celtniecības risinājumi, augstākas kvalitātes apdares materiāli un to uzstādīšana, lietojot vistehnoloģiskās metodes.

Sūtiet mums pieteikumu un mēs kopīgi īstenosim jūsu ideju dzīvē.

IESNIEGT PIETEIKUMU
PASŪTĪT TĀMI
Pastāstiet mums par to, kāds remonts Jums nepieciešams, aprakstiet situāciju un mēs aprēķināsim Jums tāmi un dosim visizdevīgāko cenu.
Vārds
E-mail
Jautājums
MŪSU KONAKTI
Mēs strādājam no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz 18.00
TĀLRUŅI
(+371) 29 721 777
(+371) 27 018 777
E-PASTS
info@eftalat.lv
ADRESE
Krišjāņa barona iela 119
Made on
Tilda